arrow-intranet-overlay.png
Jozefschool texel  Intranet
Bezoek hier ook ons Intranet!
*/ ?>

Eén moment geduld...

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Icon-Home.png

10 mei 2018

weekbericht nummer 26

Categorie: Weekbericht

                                  

Weekbericht Jozefschool Texel nr. 26                    datum: 16 maart 2018

www.jozefschooltexel.nl 

AGENDA  
Dinsdag 20 maart

9.00 uur Groep 1/2A naar de kerk

9.30 uur Groep 1/2B naar de kerk

10.30 uur Groep 1/2C naar de kerk

11.00 uur Groep 1/2D naar de kerk

Vrijdag 23 maart Pannenkoeken dag groep 1/2d Gollard en verpleegtehuis
Donderdag 29 maart Paasviering op school
Vrijdag 30 maart Goede vrijdag, alle kinderen zijn vrij
Maandag 2 april 2e paasdag, alle kinderen zijn vrij
Woensdag 11 april Presentaties 1/2a, 4a, 4b en 5
Donderdag 12 april Presentaties 1/2b, 1/2d, 3 en 8
Vrijdag 13 april Presentaties 1/2c, 6 en 7
Vrijdag 20 april Koningsspelen

 

PBS regel van de week

  1. Ik noem iedereen bij zijn eigen voornaam.

De regel die deze week centraal staat is “Ik noem iedereen bij zijn eigen voornaam”. Ook deze regel heeft een verband met ons pest preventie protocol. Bijnamen kunnen grappig en toepasselijk zijn, tenzij dit een negatieve lading krijgt. We leren de kinderen om iedereen bij zijn of haar eigen voornaam te noemen, zodat het kind zich gezien voelt en veilig voelt.

 

Nieuw op de website

Groep 4A de gezondheidsweek & juffenverjaardag: https://jozefschooltexel.nl/groepen/groep-3b-2/leerlingwerk/

 

Bezoek aan de kerk van de kleutergroepen.

Dinsdag 20 maart gaan de kleuters naar de kerk voor een korte voorbereiding op het paasfeest. We zoeken per groep een paar ouders die mee willen wandelen. Opgave kan via het mededelingenbord.

 

Koningsspelen

Op vrijdag 20 april 2018 worden de Koningsspelen voor groep 5 t/m 8 georganiseerd op de velden van Texel’94 in Den Burg. Om deze dag succesvol te maken, hebben wij voor de koningsspelen begeleiders nodig. Heeft u interesse om op deze dag een groepje kinderen te begeleiden? Dan kunt u zich opgeven bij de leerkrachten van groep 5 t/m 8.

De kinderen van groep 1 t/m 4 beginnen de dag met een koningsontbijt op school en gaan daarna bij mooi weer spelletjes doen op het schoolplein.

 

Palmpaasstokken maken (ingezonden bericht)

Op 24 maart gaan we weer met de Ontdekkertjes een

Palmpasenstok te maken. Dit wordt al een beetje een traditie.

We willen jullie uitnodigen om samen een Palmpasenstok te gaan

maken op zaterdagmiddag 24 maart om 14.00 u in de pastorie.

Het maakt niet uit hoe oud je bent, of je bij de Ontdekkertjes bent of niet.

Wel vragen we of één van jullie ouders wil meekomen om je zo nodig een handje te helpen.

Met Palmzondag op 25 maart in de viering van 10.00 uur in Den Burg mogen alle

kinderen in processie de kerk in lopen en ontvangen zij het palmtakje voor op de

Palmpasenstok.

We hopen dat onze trouwe bezoekers, maar ook kinderen die geïnteresseerd

zijn, deze bijeenkomst zullen bezoeken. Je mag ook altijd vriendjes

of vriendinnetjes meenemen. Je bent van harte welkom!!!

Maar het is wel noodzakelijk dat je je opgeeft voor woensdag 21 maart door te

Mailen naar secretariaat@rkparochietexel.nl

Of te bellen naar 0222322161

 

Prijs in groep 1-2c!

Wat een verrassing voor de kinderen van groep 1-2c.  Jenthe heeft samen met haar moeder meegedaan met een wedstrijd van Zappelin én een prijs gewonnen voor de hele klas! Alle kinderen kregen een mooie Zappelin rugzak met een stickervel erin. Dank je wel Jenthe!

 

Pleegzorg

Op ons schoolhek hangt een spandoek. Wij doen mee aan de actie ‘doneer je schoolhek’ voor pleegzorg.

Er zijn meer dan 16.500 pleeggezinnen zijn in Nederland. Ook in onze gemeente zijn er kinderen en jongeren die bij pleegouders wonen, omdat hun ouders voor korte of lange tijd niet voor hen kunnen zorgen. Af en toe een weekend of vakantie of zeven dagen in de week. Dat hangt af van wat het beste is voor het kind en wat pleegouders kunnen bieden. Door het schoolhek beschikbaar te stellen helpt onze school bij het werven van nieuwe pleegouders.

 

Caroline van pleegzorg bij Parlan: “We zoeken super gewone mensen. Maar pleegzorg is natuurlijk niet super gewoon. Daarmee bedoelen we dat je als pleegouders geen bijzondere dingen hoeft te kunnen of te doen met een pleegkind. Juist de alledaagse dingen delen met elkaar, dat is de kracht van pleegzorg.”

 

Interesse?

Een informatiepakket stuurt Parlan u graag toe.

Op 11 april is er een informatieavond in bij de HEMA. Opgeven kan via www.pleegzorgparlan.nl Deze avond organiseren de pleegzorgaanbieders op Texel.

 

Pannenkoekendag groep 1/2d:

Landelijk gezien wordt pannenkoekendag op vrijdag 16 maart gevierd. Maar in verband met het Jozeffeest, wat wij natuurlijk niet willen missen, gaan wij op vrijdag 23 maart aanstaande met groep 1 en 2d een bezoek brengen aan verzorgingshuis Gollards en verpleeghuis Hollewal. Wij vieren dan onze pannenkoekendag met de kleuters van 1,2 d en de bewoners van deze huizen. We zijn blij dat er zoveel hulp is gekomen, zodat het pannenkoekenfeest door kan gaan. We kijken er naar uit!

 

Juf Astrid

Juf Astrid neemt in groep 6 op vrijdag 23 maart afscheid van de groep en op woensdag 28 maart heeft ze haar laatste werkdag in groep 7.  Juf Astrid maakt er een leuke ochtend van met de kinderen. Vanaf 1 april gaat juf Astrid 4 dagen in de week aan het werk bij Schakel aan zee, we wensen haar daarbij veel werkplezier en natuurlijk veel succes!

‹ vorige berichtvolgende bericht › Overzicht